Poznajmy się nieco bliżej

Studio reklamy ElkaDesign lokalizację swojej siedziby posiada w Rudzie Śląskiej. Oczywiście, chcemy jednak zaznaczyć, że nasi pracownicy to nie tylko ludzie, którzy tu pracują. To przede wszystkim ogromna pasja do tworzenie czegoś, co później jest oglądane przez tysiące przechodniów, klientów sklepów, hoteli, restauracji. Ponadto, to efektywność działania, którą można zaobserwować, patrząc na zadowolenie naszych klientów. Nasi pracownicy pomagają rozwijać i rozrastać się ogromnej ilości firm, poprzez odpowiednio stworzoną i dobraną reklamę. Od samego początku naszej działalności postawiliśmy sobie za zadanie, by samemu tworzyć reklamy i nie zlecać tego innym firmom. Co więcej, cały czas rozbudowywaliśmy nasze zaplecze sprzętowe, jak i portfolio naszych realizacji oraz dużych projektów.
Z racji mowy o tak wielu zamówieniach, które przyszło nam zaprojektować, jak i zrealizować, warto wspomnieć o naszym parku maszynowym. Cały nasz sprzęt bowiem, pozwala nam, na wykonywanie realizacji, począwszy od wizytówek z różnymi uszlachetnieniami poprzez wydruki banerów i skończywszy na kasetonach świetlnych oraz literach przestrzennych. Oczywiście, te dwie ostatnie pozycje to nasz konik i właśnie tego podejmujemy się najczęściej. Mimo to jesteśmy otwarci na wszelkie formy wykonywania poligrafii i reklamy zewnętrznej.

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

11 lat doświadczenia na rynku

Studio reklamy prowadzimy nieprzerwanie od 11 lat w trakcie zdobyliśmy już ogromne doświadczenie, którym z chęcią się podzielimy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny ponieważ tylko w taki sposób reklama jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Stałe grono zadowolonych klientów

przede wszystkim dbamy o to, aby końcowy efekt reklamy spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Nasz park maszynowy

Pracujemy dla agencji reklamowych, ale również klientów indywidualnych. Co więcej, z racji faktu, że nie musisz posiadać projektu, z którego mamy wykonać realizacje, zajmują się tym nasi graficy. Oczywiście, to oni po zebraniu wszelkich informacji na temat Twoich oczekiwań i wedle Twoich sugestii, opracowują wzór realizacji. W rezultacie, aby mieć jednak przestrzeń do takiej pracy, posiadamy studio graficzne, gdzie opracowujemy i projektujemy wasze reklamy.

Ponadto, dzięki naszemu 11-letniemu doświadczeniu posiadamy ogromną wiedzę na wielu płaszczyznach. Wiemy, co się sprzedaje, a na co lepiej nie stawiać. Dlatego dosyć często, sugerujemy klientom efektywniejsze rozwiązania, aby dana realizacja, była skuteczna w stu procentach. Gwarantujemy indywidualne podejście, innowacyjne rozwiązania, ciekawy projekt graficzny, a także solidne wykonanie. Ponadto, dla nas liczy się klient i każdego traktujemy, jako osobną jednostkę. Oczywiście, z tego względu możesz mieć pewność, że nasze prace, stworzone dla Twojej firmy będą w pełni oryginalne i spersonalizowane.

Sprawdź nas

Aby mieć większy ogląd na rezultaty naszej pracy, zapraszamy do przyjrzenia się naszemu parkowi maszynowemu, przedstawionemu poniżej:

Pole pracy 1400x2100mm

Obrabiane materiały: Plexi, dibond, pcv spienione, pcv twarde,  hips, sklejka,drewno,  MDF , poliwęglan lity itp. 

Maszyna głównie wykorzystywana do produkcji kasetonów świetlnych giętych z jednego kawałka dibondu

Pole pracy 600x400mm

Tuba laserowa o mocy 60W 

Obrabiane materiały:

Cięcie- plexi, sklejka, filc, laminat grawerski, guma 

Grawerowanie- plexi, sklejka, filc, alumark, laminat grawerski, szkło, guma

Pole pracy 1200x600x600mm

Obrabiane materiały to: styrodur, styropian, gąbka

Maksymalna szerokość ciętego materialu w jednym kawałku to 1200mm

Obrabiane materiały: folia monomeryczna, folia polimerowa, folia banerowa, folia, magnetyczna, folia flex, folia flock, folia wylewana

Laminator posiada pneumatycznie regulowany docisk dzięki czemu sprawdza się idealnie przy laminowania ale także przy aplikacji grafik na materiały półsztywne.

dla zabezpieczenia wydruków laminatem stałym

Piła do cięcia profilii aluminiowych oraz drewna

Piła niezbędna przy produkcji kasetonów świetlnych na profilach aluminiowych oraz przy tworzeniu konstrukcjipod tablice reklamowe

Frezarka ręczna do nacinania dibondu

Piła niezbędna przy produkcji kasetonów świetlnych na profilach aluminiowych oraz przy tworzeniu konstrukcjipod tablice reklamowe

Piła do docinania materiału na niezbędne użytki

Posiadamy ploter wielkoformatowy rolanr RF-640. to dzięki niemu możemy sami wykonywac wydruki do szerokości 160cm w jednym kawałku, większe bryty są łączone tworząc reklamy bez ograniczeń.

Zaufali nam

Realizacje kolejnych, wyróżniających się zleceń przynoszą nam wciąż poszerzające się grono stałych klientów.
Do każdego zamówienia reklamy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas spotkania szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe, kwestie związane z projektem , rodzajem użytych materiałów oraz czas realizacji. Często podejmujemy się zleceń, które inni z różnych przyczyn rezygnują, dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny