Poznajmy się trochę bliżej

Studio reklamy elka-design mieszczące się w Rudzie Śląskiej to nie tylko ludzie, którzy tu pracują to pasja do tworzenie czegoś co później jest oglądane przez tysiące przechodniów, klientów sklepów, hoteli, restauracji. Od samego początku naszej działalności postawiliśmy sobie za zadanie by produkować reklamy i nie zlecać tego innym, cały czas rozbudowywaliśmy nasze zaplecze sprzętowe. Dlatego też zachęcam do obejrzenia naszego parku maszynowego z krótkim opisem poniżej.
Cały nasz sprzęt pozwala nam na wykonywanie począwszy od wizytówek z różnymi uszlachetnieniami poprzez wydruki banerów i skończywszy na kasetonach świetlnych oraz literach przestrzennych. Te dwie ostatnie pozycje to nasz konik, to lubimy robić najbardziej.

Pracujemy dla agencji reklamowych jak i klientów indywidualnych, posiadamy studio graficzne gdzie opracowujemy wasze reklamy.
Gwarantujemy indywidualne podejście, oryginalne rozwiązania, ciekawy projekt graficzny a także solidne wykonanie.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

11 lat doświadczenia na rynku

Studio reklamy prowadzimy nieprzerwanie od 11 lat w trakcie zdobyliśmy już ogromne doświadczenie, którym z chęcią się podzielimy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny ponieważ tylko w taki sposób reklama jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Stałe grono zadowolonych klientów

przede wszystkim dbamy o to, aby końcowy efekt reklamy spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Nasz park maszynowy

ozbudowany park maszyn ma na celu sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Pole pracy 1400x2100mm

Obrabiane materiały: Plexi, dibond, pcv spienione, pcv twarde,  hips, sklejka,drewno,  MDF , poliwęglan lity itp. 

Maszyna głównie wykorzystywana do produkcji kasetonów świetlnych giętych z jednego kawałka dibondu

Pole pracy 600x400mm

Tuba laserowa o mocy 60W 

Obrabiane materiały:

Cięcie- plexi, sklejka, filc, laminat grawerski, guma 

Grawerowanie- plexi, sklejka, filc, alumark, laminat grawerski, szkło, guma

Pole pracy 1200x600x600mm

Obrabiane materiały to: styrodur, styropian, gąbka

Maksymalna szerokość ciętego materialu w jednym kawałku to 1200mm

Obrabiane materiały: folia monomeryczna, folia polimerowa, folia banerowa, folia, magnetyczna, folia flex, folia flock, folia wylewana

Laminator posiada pneumatycznie regulowany docisk dzięki czemu sprawdza się idealnie przy laminowania ale także przy aplikacji grafik na materiały półsztywne.

dla zabezpieczenia wydruków laminatem stałym

Piła do cięcia profilii aluminiowych oraz drewna

Piła niezbędna przy produkcji kasetonów świetlnych na profilach aluminiowych oraz przy tworzeniu konstrukcjipod tablice reklamowe

Frezarka ręczna do nacinania dibondu

Piła niezbędna przy produkcji kasetonów świetlnych na profilach aluminiowych oraz przy tworzeniu konstrukcjipod tablice reklamowe

Piła do docinania materiału na niezbędne użytki

Posiadamy ploter wielkoformatowy rolanr RF-640. to dzięki niemu możemy sami wykonywac wydruki do szerokości 160cm w jednym kawałku, większe bryty są łączone tworząc reklamy bez ograniczeń.

Zaufali nam

Realizacje kolejnych, wyróżniających się zleceń przynoszą nam wciąż poszerzające się grono stałych klientów.
Do każdego zamówienia reklamy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas spotkania szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe, kwestie związane z projektem , rodzajem użytych materiałów oraz czas realizacji. Często podejmujemy się zleceń, które inni z różnych przyczyn rezygnują, dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. 1 Maja 238
41-710 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny