Odzież z nadrukiem dla firm.

Identyfikcja wizualna marki to bardzo chodliwy temat ostatnich lat. Codziennie przedsiębiorcy szukają dobrego sposobu na reklamę, który nie będzie nachalny, a jednocześnie realnie zachęci klientów do zainteresowania się firmą. 

Odzież reklamowa to jedno z rozwiązań, które doskonale sprawdza się w codziennym działaniu każdej firmy, niezależnie od tego, czym dokładnie się zajmuje. Proste i skuteczne rozwiązanie, na które może pozwolić sobie dosłownie każdy właściciel firmy. 

Koszulki z nadrukiem mogą zawierać wszystko, co tylko przedsiębiorca sobie wymarzy. Powstaje pytanie, kto ma w takich koszulkach chodzić i jak je zaprojektować, aby faktycznie przynosiły korzyści dla marki. Wystarczy tylko odpowiedni projekt, a nasza firma zajmie się realizacją — sprawdź nas — odzież reklamowa i koszulki z nadrukiem Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze. Po stronie przedsiębiorcy leży wyłącznie przygotowanie grafiki, która ma znaleźć się na wybranej odzieży. Odzież z nadrukiem to prawdziwy, reklamowy hit dla każdej firmy, z której korzysta coraz więcej ludzi.

Wzornik kolorów koszulek pod nadruk jakimi dysponujemy.

 

odzież z nadrukiem Gliwice

Koszulki z nadrukiem i ich metody znakowania:

Haft komputerowy, Folia flex, folia flock, eco solvent, termotransfer

każda z tych metod jest wykorzystywana przy innym rodzaju grafiki oraz ilości wykonywanych sztuk.

Specyfikacja techniczna Koszulek pod nadruk:

koszulka 100% bawełna, wykończenie silikonowe, taśma wzmacniająca na ramionach, brak bocznych szwów, elastyczny ściągacz z dzianiny.

 

 

Odzież z nadrukiem dla pracowników firmy — Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze

 

Pracownik firmy jak najbardziej może nosić koszulki, które będą zawierać logo marki, hasło reklamowe czy też połączenie obu tych rzeczy. Nowoczesne firmy powinny być widoczne, a tą widoczność daje właśnie dobrze przygotowana koszulka. Pracownik, który ma bezpośredni kontakt z klientem lub taki, który uczestniczy w targach i reklamuje firmę, powinien być identyfikowany z daną marką.

Koszulki z nadrukiem (w miastach, takich jak: Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze) to najbardziej popularne rozwiązanie, jeśli chodzi o taki sposób reklamy. Koszulka jest uniwersalna, dobrze wygląda na każdym pracowniku, niezależnie od jego wzrostu oraz budowy. Warto jednak pomyśleć o zamówieniu kilku rozmiarów, by każdy pracownik mógł czuć się komfortowo. Zbyt ciasne lub za duże koszulki, będą nie tylko źle wyglądać, ale mogą też utrudniać wykonywanie obowiązków w pracy. 

Odzież z nadrukiem jest wygodna, oddychająca i dobrze sprawdza się w codziennej pracy. Firmy coraz częściej decydują się na taki uniform dla swoich pracowników.

Koszulki z nadrukiem logo jako reklama

Koszulki z Twoim logo to bardzo ciekawa i nowoczesna forma reklamy każdej marki. Koszulki z nadrukiem można zauważyć u pracowników sieci komórkowych, firm branżowych, a także w normalnych sklepach. Eleganckie, kolorowe, doskonale sprawdzają się jako reklama, szczególnie podczas targów. W czasie trwania imprez branżowych bardzo wiele firm decyduje się na taką formę reklamowania swoich usług. Koszulka powinna współgrać z kolorami firmy. Logo musi być widoczne i nie powinno zlewać się z tłem. Odzież reklamowa jest nowoczesną propozycją dla firm, która nie kosztuje wiele i można jej używać w bardzo różnych okolicznościach. Wszelkiego rodzaju firmowe spotkania, szkolenia dla pracowników, targi oraz inne wydarzenia to czas, kiedy koszulki z Twoim logo mogą przyczynić się do rozpowszechnienia marki. Odzież reklamowa może mieć nadrukowane hasła reklamowe, zdjęcie najlepszego produktu, nazwę firmy, adres strony internetowej oraz wszelkie inne szczegóły, które są ważne dla firmy.

Odzież z nadrukiem dla klientów

Czy koszulki z nadrukiem można rozdawać klientom? Wszystko zależy od tego, jaki to dokładnie klient. Firmy zajmujące się kosmetykami, muzyką, gadżetami, pościelami i mnóstwem innych rzeczy, doskonale odnajdą się w reklamowych koszulkach. Klienci lubią identyfikować się ze swoimi ulubionymi markami i produktami. Bardzo często sami kupują gadżety z logiem swojej ulubionej marki. Koszulki z nadrukiem dodawane są do większych zakupów, są rozdawane w konkursach na Facebooku oraz w innych okolicznościach. Koszulki związane z daną marką, są bardzo fajnym pomysłem dla wielu firm. Koszulki z Twoim logo możesz zamówić w bardzo różnych kolorach, krojach oraz długościach. Model koszulki można dobrać do potrzeb, często są to także bokserki, czapki z daszkiem, zimowe czapki, skarpetki oraz wiele, wiele innych odzieżowych propozycji. Każda firma może wybrać odpowiednią część garderoby dla siebie. Odzież z nadrukiem dla klientów to świetna sprawa. Każda firma, niezależnie od branży, może pozwolić sobie na takie rozwiązanie.

Jak zamawiać koszulki z Twoim logo? Koszulki z logo

 — Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze

Zamawianie tego rodzaju produktów jest niezwykle proste. 

Odzież reklamowa nie wymaga specjalistycznych formularzy. Graficzny projekt logo musi być przygotowany w odpowiednim formacie i jakości. Bez tego, sam wydruk nie będzie odpowiedni, może wyjść kiepski jakościowo. Dlatego jakość takiego pliku jest niezwykle ważna. Kolejnym ważnym aspektem, jest wybranie dokładnych szczegółów koszulki — ilość kolorów, rozmiary, a także krój. 

Koszulki z logo występują w kroju damskim oraz męskim. Różnią się przede wszystkim wielkością oraz kształtem rękawów. Koszulki męskie są zdecydowanie bardziej uniwersalne i nadadzą się dla każdego. 

Odzież z nadrukiem na tym etapie zostaje już przygotowana przez szereg specjalistów. Logo jest nanoszone na tkaninę dzięki specjalnym technologiom. Napisy są bardzo trwałe, nie spierają się i nie rozciągają. Dzisiejsze nadruk bardzo różnią się od tych, które były tworzone kilkanaście lat temu. Wystarczy, że złożysz zamówienie przez stronę lub bezpośrednio w firmie, a koszulki w kilka dni będą gotowe.

Jeśli nadal masz jakieś pytania to zadzwoń lub napisz do nas, odpowiemy na każde pytanie,