Poligarfia

Poligrafia — przedstaw się klientom!

Poligrafia to inaczej technika polegająca na procesie wytwarzania druków. Mowa oczywiście o rozmaitych formach wydruków. W naszym przypadku są to wydruki reklamowe, które mają na celu pomoc w rozwijaniu się firmy i pozyskiwaniu jej klientów. Poligrafia reklamowa świetnie oddziałuje również na budowanie autorytetu danej marki, dzięki czemu staje się ona bardziej uznawana w swojej branży.

Co więcej, poligrafia pomoże Ci stworzyć odpowiednią stylistkę i kolorystkę, z którą będziesz identyfikował swoją firmę. Co ważne, ta forma reklamy, pozwoli Ci trafić do docelowej grupy klientów. Bowiem, jeśli stawiasz na poligrafię, to zazwyczaj Twoim celem jest reklama lokalna. Dlaczego? Otóż na poligrafię reklamową składają się wizytówki, ulotki i katalogi. Są to formy przekazu, którymi możemy podzielić się wyłącznie w kontakcie bezpośrednim. Dlatego też, działanie globalne, byłoby dosyć trudnym posunięciem, chyba że Twoja firma posiada siedziby w całej Polsce. W takim wypadku rzeczywiście mówimy o reklamie, która jest globalna. Postaw na poligrafię tworzoną przez specjalistów, postaw na ElkaDesign!

Poligrafia dla dużych i małych firm

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej działalności, czy też wielkiej korporacji, poligrafia może Ci pomóc. Dosyć często, taka forma reklamy firmy pomaga rozwinąć się, dopiero co rozpoczynającym markom, jak i wzbogacenie o nowych klientów, tym nieco większym i starszym. Przykładowo, żaden dyrektor, czy właściciel firmy nie wyobraża sobie, nie mieć swojej wizytówki. Świadczy ona o autorytecie danej osoby, jak i jej stanowisku. Znajdziesz na niej informacje o nazwie firmy, jej adresie, kontakcie do niej i ewentualnych faktach na temat osoby, do której kontakt jest (jeśli taka istnieje). Ponadto, szata graficzna wizytówki, świadczy o firmie i jej właścicielu, stąd tak ważne jest, by zadbać o to, by wyglądała, jak najlepiej. ElkaDesign od wielu lat zajmuje się zleceniami na wizytówki. Zaufało nam wiele osób, które zostały naszymi stałymi klientami, dzięki efektywnie wykonanym zleceniom.

Jeśli bardziej od wizytówek, interesują Cię inne formy poligrafii reklamowej, postaw na ulotki. Jest to zdecydowanie bardziej rozbudowana opcja wizytówki. Możesz w niej bowiem zawrzeć nie tylko informacje o adresie i kontakcie, ale i usługach, jakie oferujesz. Możesz dorzucić także motto, jakim szczyci się firma i masz idealną formę swojej ulotki. Pamiętaj, że kolorystyka tej formy poligrafii, jest bardzo ważna, gdyż wzbudzi to w potencjalnym kliencie pożądane przez Ciebie emocje (zaufanie, ciekawość itp.). Dzięki naszym specjalistycznym sprzętom, jak i pracownikom trzymającym rękę na pulsie, możesz mieć pewność, że Twoje ulotki będą oryginalne i spersonalizowane dla Twojej firmy.

Co jeszcze oferujemy? - Poligrafia

W naszej ofercie poligrafii można również odnaleźć katalogi. Są to bardzo rozbudowane ulotki, posiadające kilka stron. Można ich użyć, jako menu restauracji, bądź w celu pokazania usług danej firmy i jej realizacji. Dzięki wielu stronicom można ich użyć w celu przedstawienia oferty samochodowej, bądź kolekcji meblowej. Katalogi świetnie sprawdzają się w poczekalniach, gdzie klient ma okazję zapoznać się z ofertą, nim spotka się z przedstawicielem firmy. Można rozdawać je również, jak ulotki, lecz to oczywiście zależy od danej firmy, gdyż na ta forma reklamy jest dosyć mocno rozbudowana. Ulotki, katalogi, wizytówki, a może wszystko na raz? Sam podejmij decyzję i pozwól swojej firmie na ciągły rozwój i rozrost!

Poligrafia, czyli wizytówki, ulotki i katalogi w śląskich miastach

Nasza firma zajmuje się realizacjami poligraficznymi na terenie Śląska. Od 11 lat skutecznie pomagamy lokalnym klientom odpowiednio zareklamować i zaprezentować swoje biznesy. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty poligraficznej, warto, byś poznał pewne fakty. Otóż nie musisz mieć żadnego projektu, z którym do nas przyjdziesz. Nasi graficy po wysłuchaniu Twoich celów, sugestii i oczekiwań, stworzą idealny projekt dla Twojej marki. Każdą zmianę w realizacji będziemy konsultować od razu, abyś był zadowolony w stu procentach. Nasze realizacje są właściwie ekspresowe, a mimo to oryginalne. Specjaliści ElkaDesign znają się na dzisiejszych trendach, więc wiedzą, co się sprzedaje. Zaufaj im, a na pewno nie pożałujesz!

Jeśli poza poligrafią, interesuje Cię inna forma reklamy, to nie masz czym się martwić! W naszej ofercie znajdziesz reklamę zewnętrzną, która świetnie sprawdza się lokalnym firmom. W jej skład wchodzą: kasetony świetlne, oklejanie pojazdów, litery świetlne, tablice reklamowe, oklejanie witryn, litery przestrzenne, jak i wydruki wielkoformatowe. Jak widać, wybór jest obszerny. Decydując się na współpracę z ElkaDesign, masz pewność, że powierzone zlecenie zostanie wykonane od A do Z. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zna się na druku i marketingu, co w połączeniu pomaga tworzyć, świetne treści reklamowe. Jeśli chcesz złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź bezpośredniego w naszym biurze.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

11 lat doświadczenia na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem oraz techniką wykonania.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny