Reklama zewnętrzna

Reklamy mają różne odmiany i oblicza. Dlatego też wiele marek jest znanych z różnych rodzajów marketingu. Niektóre firmy reklamują się w telewizji, inne w internecie, a jeszcze inne podczas wyświetlania kinowych reklam. Inni, jak choćby galerie handlowe preferują przedstawianie się na billboardach. Ostatnia z wymienionych opcji to jeden z rodzajów reklamy zewnętrznej. O czym mowa? Reklama zewnętrzna to taka, która ma na celu dotarcie do klientów, kiedy Ci są poza domem. Mowa o spacerze, zakupach, czy przemierzaniu drogi do pracy, bądź szkoły. Zdecydowanie ma ona na celu przykuć uwagę i zachęcić do zainteresowania się daną marką. Reklama zewnętrzna zawiera hasła, wyraziste kolory, jak i ciekawe przesłanie, które wzbudzają ciekawość. Przy odpowiednim jej zaprojektowaniu, jak i zlokalizowaniu można osiągać świetne wyniki, jeśli chodzi o rozwój firmy i przyrost klientów.

ElkaDesign od lat zajmuje się zewnętrzną formą reklamy, dlatego mamy w tym spore doświadczenie. W rezultacie postaw na nas, a Twoja firma owocnie rozpocznie swoją działalność lub na nowo rozwinie skrzydła.

Reklama zewnętrzna w Twoim mieście — Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska

Jak wiadomo, każdy rodzaj reklamy, rządzi się swoimi prawami. Ta zasada tyczy się także reklamy zewnętrznej. O jakich zasadach mowa? Warto nadmienić, że jest to forma marketingu lokalnego. Tak, więc stawiając na reklamę zewnętrzną, dosyć rzadko działasz globalnie, chyba że prowadzisz działalność internetową. W innym wypadku jest to zdecydowanie reklama lokalna. W jaki sposób można się zaprezentować poprzez reklamę zewnętrzną? To bardzo proste, jeśli wiesz, czego chcesz. Przykładowo, jeśli posiadasz restaurację, to świetną opcją będzie oklejanie pojazdów i oklejanie witryn. Na samochodzie dostawczym możesz przedstawić nazwę, jak i logo swojej firmy, a także jej adres i kontakt. W przypadku oklejania witryny można nieco zaszaleć, zwłaszcza jeśli budynek z wyglądu nie jest zbyt zachęcający. Jest to bowiem sposób na zwrócenie uwagi przechodniów i osób, które szukają Twojego lokalu.

Zdecydowanie logo firmy i jej nazwa to podstawa. Można również postawić na motto firmy i zdjęcia przyrządzonych już dań w tym lokalu. Finalnie, wszystko zależy od Twoich wyobrażeń.

Chcesz dać się zauważyć? Postaw na kasetony świetlne i litery świetlne. Jeżeli Twoja firma, bądź lokal pracuje również w godzinach wieczornych, to zdecydowanie powinna się wyróżniać. Dlaczego? Otóż bardzo często, brak, jakiegoś zewnętrznego znaku o tym, że firma wciąż jest otwarta, sprawia, że klient jest wręcz przeświadczony o tym, że jest to już zamknięty lokal. Przede wszystkim przez brak widoczności traci się więc klientów. Nie można do tego dopuścić! W naszej ofercie znajdują się litery świetlne i kasetony świetlne, które świetnie sprawdzają się w uwidacznianiu lokali. Nazwę swojej firmy, możesz przedstawić poprzez utworzenie jej z pojedynczych liter, bądź na jednym kasetonie. Ty wybierasz! Jeśli interesuje Cię wyłącznie wytłuszczenie nazwy działalności, to litery przestrzenne, doskonale spełnią się w tej powinności.

Reklama zewnętrzna a udogodnienia

Jeśli siedziba Twojej marki, znajduje się w trudno dostępnym miejscu, to dobrym posunięciem będą tablice reklamowe. Mają one ogrom zastosowań i również świetnie sprawdzą się jako drogowskaz dla osób, które chcą do niej dotrzeć. Tablice reklamowe, mogą również posłużyć, jako mniejsze billboardy. Oznacza to, że wskazując drogę do swojej firmy, jednocześnie reklamujesz ją i jej usługi. Na reklamę zewnętrzną składa się również coś takiego, jak wydruki wielkoformatowe. Oczywiście, jest to technika, której celem jest zagospodarowywanie powierzchni do produkcji tablic reklamowych, szyldów, plakatów, kasetonów, czy też roll-up’ów. Dzięki nim, reklamy tego typu, zyskują masę kolorów i ciekawych treści.

Zareklamuj się na Śląsku!

Jeśli chodzi o lokalizację, na której zajmujemy się reklamą zewnętrzną, to jest to województwo śląskie. Ponadto, chętnie będziemy współpracować na terenie Gliwic, Zabrza, Katowic, Rudy Śląskiej, jak i wielu miast, miasteczek i wsi, znajdujących się wokół. Oczywiście, jeśli nie wiesz, na jaki rodzaj reklamy zewnętrznej postawić, to nie masz czym się martwić! Nasi specjaliści pomogą podjąć Ci najodpowiedniejszy wybór dla Twojej działalności. Jeśli chodzi o samo wykonanie reklamy zewnętrznej, to zapewniamy, że nie musisz pojawiać się z gotowym projektem. Co ważne, graficy z ElkaDesign po wysłuchaniu Twoich sugestii i wszelkich potrzebnych informacji, doskonale wykonają Twój wymarzony projekt.

Co ważne, każdą zmianę, jaka miałaby wystąpić i nie byłaby uwzględniona w pierwotnym planie, niezwłocznie konsultujemy z klientem.

W kwestii montażu również Cię nie zawiedziemy, gdyż do każdego wykonanego przez nas projektu, dorzucamy montaż. Co więcej, jest on wyceniany osobno, w zależności od warunków, w jakich naszym specjalistom przyjdzie pracować. Ponadto, jak można zauważyć, Twoja reklama zewnętrzna, będzie przez nas tworzona od początku do końca. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, świetnym, oryginalnym i pomysłowym wykonaniu to zapraszamy do kontaktu mailowego, lub bezpośredniego w naszym biurze.

Zaufali nam

Realizacje kolejnych, wyróżniających się zleceń przynoszą nam wciąż poszerzające się grono stałych klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

11 lat doświadczenia na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem, oraz techniką wykonania.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny