Ulotki

Ulotki na Śląsku — Gliwice, Katowice, Zabrze

Reklama jest formą przekazu różnych informacji. Może być świetną pomocą dla zdobywania klientów, rozrastania się firm, czy też zapoznania odbiorców z nową działalnością. Wiadomo, że ile powodów tyle rodzajów reklamy. Z tego powodu ciężko zdecydować się na jedną z form. O czym mowa? Takie działanie marketingowe może działać pod formą internetową, telewizyjną, jak i fizyczną. Wiadomo jednak, że pierwsza dosyć często nie trafia do grupy docelowej, zaś druga z podanych powoli odchodzi w niepamięć. Jeśli chodzi o reklamę fizyczną, to mówimy o plakatach, billboardach, tablicach reklamowych, czy też ulotkach. Na ostatniej z opcji się skupimy. Ulotki reklamowe to od wielu lat skuteczna opcja przyciągania klientów. Można ustać ją za znacznie rozbudowaną formę wizytówki, gdyż zawiera ona zwyczajnie więcej informacji na temat danej działalności. Jest to również poręczna kartka, którą można schować gdziekolwiek, zwłaszcza gdy otrzyma się ją znienacka. Postaw na ulotki reklamowe, a Twoja firma zdobędzie wielu nowych klientów.

Co oferujemy?

Stworzenie projektu graficznego ulotki zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy

Wysokiej jakości druk

Szybka realizacja

Atrakcyjna cena

Ulotki reklamowe — co się na nich znajduje?

Każdy rodzaj reklamowania swojej działalności zawiera konkretny wzór. To tyczy się również ulotek. Tak, jak w przypadku wizytówek, zawieramy na nich nazwę i logo swojej firmy, a także kontakt do niej. Co jeszcze powinno się umieścić? Wiadomo, że ulotka, pomimo swojej wielkości, nie może zawierać nieskończonej liczby informacji. Tak, więc jedną z podstawowych wiadomości znajdujących się na niej powinien być zakres usług Twojej firmy. Nie musi być to zbyt szczegółowe, natomiast zdecydowanie warto zaznaczyć najczęściej wykonywane zadania, jak i branżę, w której działasz. W przypadku gastronomii praktycznie w każdym przypadku na ulotce znajduje się menu. Jest to wręcz idealna reklama, gdyż znajdują się w niej określone usługi, cena każdej z nich, a także kontakt do tejże restauracji. Co ważne, ulotka powinna zawierać adres siedziby lub adresy siedzib Twojej firmy. Jest to pewna informacja, której nie będzie trzeba wyszukiwać najbliższych adresów w Internecie.

Warto zauważyć, że ten typ marketingu to również dobre podłoże do samoprezentacji i budowania autorytetu. Kolorystyka ulotki jest ogromnie ważna, gdyż barwy odzwierciedlają wiele emocji w odbiorcach. Przykładowo, niebieski jest symbolem spokoju, który relaksuje, natomiast zielony symbolizuje mądrość i wspomaga dobre samopoczucie. Co więcej, czerwony to odważna barwa, która podnosi aktywność psychiczną, zaś żółty to skupiony na zwracaniu uwagi optymistyczny kolor. Wiele firm, już podczas tworzenia swojego loga, zwraca uwagę na takie szczegóły, aby jak najefektywniej się prezentować. Jak widać, myślenie w przyszłość do zdecydowanie dobry pomysł. Wiadomo, że ulotki rozdawane są w konkretnych lokalizacjach, które wybiera firma. To wielki plus, gdyż to Ty podejmujesz decyzję, kto właściwie będzie znajdować się w docelowej grupie odbiorców.

Jakich materiałów używamy?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, jak również drukowaniem ulotek i nie tylko. Od lat działamy w branży reklamowej, dlatego mamy pewność, jakie działanie i materiały najlepiej się sprawdzają. Przykładowo, jeśli mowa o tym, z czego tworzymy ulotki, to przedstawiamy różne dostępne u nas opcje. Ulotki reklamowe w ElkaDesign tworzone są papieru kredowego, offsetowego, papieru lub folii samoprzylepnej. Wszystko jest tworzone wedle życzenia klienta, włącznie z określonym formatem. Jeśli chodzi o rozmiary ulotek, to w naszej firmie można wydrukować je w A4, A5, DL, A6, A4 składane do DL. Zdecydowanie wybór jest dosyć spory, dlatego trudno wybrać wyłącznie jedną opcję.

Zapewne zastanawiasz się, czy chcąc mieć ulotki swojej firmy, musisz pojawić się u nas z gotowym projektem. Otóż nie. Stworzymy dla Ciebie projekt graficzny ulotki zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy, jak i wszelkimi sugestiami, które nadmienisz podczas rozmowy. Co ważne, podczas procesu projektowania, wszelkie nadprogramowe zmiany wprowadzamy po uprzedniej konsultacji z klientem. Wiemy, jak działa reklama, dlatego dosyć często sugerujemy naszym klientom pewne zmiany w ich zamysłach. Dlaczego? Ponieważ działając w branży reklamowej, zdajemy sobie sprawę, co może dobrze wpłynąć i oddziaływać na odbiorców.

Ulotki reklamowe dla Śląskich miast

Ulotki to genialny sposób na rozreklamowanie swojej firmy lokalnie. Dzięki takiemu działaniu, wielu naszych klientów znacznie rozwinęło swoje firmy. ElkaDesign działa na terenie Śląska od wielu lat, codziennie pomagając rozmaitym działalnościom w odpowiednim zaprezentowaniu się. Jeśli interesuje Cię reklamowanie swojej firmy w inny sposób to poza ulotkami i wizytówkami posiadamy wiele usług. W naszej ofercie znajdziesz bowiem: kasetony świetlne, litery świetlne, oklejanie witryn, wydruki wieloformatowe, tablice reklamowe, oklejanie pojazdów. Jak widać, wybór jest dosyć obszerny. Pragniemy nadmienić, że przy projektowaniu i tworzeniu tego typu reklamy zewnętrznej, oferujemy również montaż. Jeśli chcesz odpowiednio zareklamować swoją firmę, zgłoś się do nas! Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem  biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego kontaktu w naszym biurze.

Ulotki — pytania i odpowiedzi

Ile kosztują ulotki?

Cena zależy od nakładu, gramatury papieru, formatu i uszlachetnienia. Co więcej, cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny wahają się w przedziale 50-200 zł.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze.

Przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia drogą elektroniczną.

Czy muszę mieć swój projekt?

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Odpowiednio przygotowany projekt to połowa sukcesu dobrej reklamy. Oczywiście, wierzymy ze ty znasz się najlepiej na swojej branży, a my znamy się na projektowaniu. Dlatego też wiemy, co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Bitmapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem oraz techniką wykonania.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. 1 Maja 238
41-710 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny