Kaseton świetlny - Daj się zauważyć !

Sprawdź nasze realizacje

Kaseton świetlny dlaczego właśnie on?

Przede wszystkich nie ma ograniczeń co do wielkości, możemy go wykonać w każdym rozmiarze i kształcie. Kolejną bardzo ważną zaletą jest to ze jest on widoczny w dzień jak większość reklam ale również po zmroku co jest bardzo istotne w okresie zimowym gdzie bardzo szybko robi się ciemno i standardowa reklama już jest nie widoczna dla potencjalnego klienta. 

Do środka kasetonu świetlnego montujemy tylko i wyłącznie oświetlenie energooszczędne led z soczewkami o podwyższonej mocy świetlnej by jeszcze bardziej przyciągać wzrok.
Kaseton świetlny wykonuje się w całości z dibondu lub w ramie aluminiowej typu click.
W tym drugim przypadku świeci cały front reklamy. Kasetony przeważnie montowane są na elewacji budynku jako szyld zawierający nazwę i logo firmy, budzą zaufanie konsumentów lub wręcz naganiają ludzi do sklepów, hoteli, banków i restauracji.

kaseton swietlny produkcja-min (1)
etapy produkcji reklamy

Zamów plafon świetlny bezpośrednio u producenta

Pomiń pośredników i zaopatrz się bezpośrednio w firmie, która ma wieloletnie doświadczenie i nie boi się wyzwań -reklama to nasza pasja
Dlaczego właśnie my?
po pierwsze: sami projektujemy, po drugie: sami produkujemy i po trzecie: sami montujemy ponieważ szanujemy twój czas i wiemy jak jest on cenny dlatego zlecając nam masz pewność, że otrzymasz reklamę wykonaną od samego początku do samego końca bez Twojej Ingerencji.
Dowiedz się więcej na temat kasetonów świetlnych

Kaseton świetlny może być:

– okrągły
– owalny
– prostokątny płaski
– prostokątny tłoczony
– prostokątny z kloszem
– z gładkim licem
– jednostronny lub dwustronny (tzw. semafor)

W zależności od życzeń Klienta dopasowujemy technologię wykonania kasetonu świetlnego do warunków panujących w miejscu jego docelowego montażu.

Robimy ją przy pomocy:

– folii samoprzylepnej
– plexiglasu
– liter przestrzennych o określonej grubości np. 10 mm
– kolorowego wydruku na translucentnej folii samoprzylepnej

Kaseton świetlny w ramie aluminiowej – front jest zrobiony z pleksi wyklejonej folią do podświetleń. Metoda zazwyczaj bywa stosowana dla reklam o rozmiarach nie przekraczających 305cm x 203cm w jednym kawałku

Kaseton świetlny frezowany – główny materiał stanowi DiBond, czyli płyta kompozytowa. Napisy są na niej frezowane, a dla uzyskania efektu świecenia wypełnione pleksi. Tutaj również wymiar kasetonu nie powinien przekraczać 385cm x 130cm w jednym kawałku

Kaseton świetlny z licem winylowym (kaseton wielkoformatowy) – na specjalnie przygotowaną ramę nakładamy i napinamy materiał, który wcześniej został zadrukowany. W efekcie tych działań front jest w całości podświetlony; ten rodzaj kasetonu nie ma ograniczeń co do wielkości grafiki

Kasetonu świetlne mogą być zrobione w wersji odstającej lub przylegające do ściany.

Kasetony świetlne - Co oferujemy?

Możliwość użycia różnego rodzaju podświetlenia

Fachowy montaż w dowolnych warunkach na każdej wysokości

Solidne wykonanie i trwałość

Szybkość i sprawność produkcji

Atrakcyjne ceny

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje wykonanie reklamy typu kaseton świetlny

Cena zależy od materiału i wielkości. Cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. 

Ile jest gwarancji na reklamę?​

Na wykonywane przez nas reklamy udzielamy od 12-24 miesięcy gwarancji. Gwarancja uzależniona jest od poszczególnych podzespołów

Jak złożyć zamówienie na reklamę?

Zamówienia można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze. Przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia.

Czy zamontujecie moja reklamę?

Tak, wszystkie nasze reklamy świadczymy z usługą montażu. Montaż jest zawsze wyceniany osobno po oględzinach miejsca w którym reklama ma zawisnąć (gdzie, na jakiej wysokości itd). Dysponujemy wysokimi drabinami oraz elektronarzędziami akumulatorowymi a także dostępem do zwyżki.

Czy muszę mieć swój projekt na kaseton świetlny?

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Odpowiednio przygotowany projekt to połowa sukcesu dobrej reklamy, wierzymy, że ty znasz się najlepiej na swojej branży a my znamy się na projektowaniu i wiemy co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku ?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Bitmapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk
11 lat doświadczenie rynku reklamy

Studio reklamy prowadzimy nieprzerwanie od 11, lat w trakcie zdobyliśmy już ogromne doświadczenie, którym z chęcią się podzielimy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny ponieważ tylko w taki sposób reklama jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Stałe grono zadowolonych klientów

Przede wszystkim dbamy o to, aby końcowy efekt reklamy spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn do produkcji kasetonów

Rozbudowany park maszyn ma na celu  sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Do każdego zamówienia reklamy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas spotkania szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe, kwestie związane z projektem , rodzajem użytych materiałów oraz czas realizacji. Często podejmujemy się zleceń, które inni z różnych przyczyn rezygnują, dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny