Tablice reklamowe Śląsk

Tablice reklamowe Śląsk — popularna forma reklamy

Skupiając się jedynie na nowoczesnych formach reklamy, często zapominamy, że ta tradycja również może być skuteczna. Ciągły postęp rzeczywiście sprawia, że reklamy znajdujące się na ekranach są widoczne dla wielu par oczu. Natomiast nie możesz być pewien, że Twoja oferta trafi do docelowej grupy odbiorców. Jeśli pragniesz dotrzeć do mieszkańców okolic, w których masz siedzibę, postaw na reklamę zewnętrzną. Jedną z form takiej promocji lokalnej są tablice reklamowe Śląsk. Jest to forma reklamy zewnętrznej, która najbardziej rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. Bowiem na tablicę reklamową zwracają uwagę nie tylko kierowcy, ale także przechodnie, turyści, czy rowerzyści.

Takie tablice reklamowe  Śląsk zazwyczaj charakteryzują się małą ilością tekstu, a większy nacisk kładą na chwytliwe hasła. Taka tablica to również forma budowania autorytetu swojej firmy. Jak? Otóż rzadko zdarza się, że taka reklama tworzona jest przez małe firmy, które na przykład rozpoczynają działalność. Tak, więc osoby, które zwrócą uwagę na taką tablicę, zdecydowanie pomyślą o dużej firmie, która się reklamuje. To zdecydowany ruch na Twoją korzyść.

Tablice reklamowe i ich treści, czyli na co postawić Śląsk

Tablice reklamowe Śląsk to bardzo powszechny rodzaj marketingu. Stąd bardzo łatwo określić, co powinno się na nich znajdować, aby efektywnie pozyskać klientów. Podstawą jest oczywiście logo i nazwa naszej firmy, ukazane w sposób rzucający się w oczy. To zdecydowanie priorytet. Zaleca się, by tło było gładkie, albo powinno nawiązywać do działań firmy lub jej znaków charakterystycznych. Następną ważną częścią jeśli chodzi o tablice reklamowe Śląsk, jest wymienienie usług, jakie oferujesz. Oczywiście, w przypadku galerii handlowej, czy targu nie będzie to konieczne, lecz w innych przypadkach jest to zalecane. Warto postawić na hasłowe przedstawianie usług, które świadczy firma. Innymi słowy: prosto, zwięźle i na temat.

Bardzo często tablice reklamowe Śląsk, informują kierowców o dystansie, jakiego brakuje im do siedziby danej firmy. Taka forma marketingu jest świetnym posunięciem dla przydrożnych restauracji, noclegów, ale i nieco większych firm. Zależnością jest fakt, czy tablice reklamowe Śląsk stoją w centrum miasta, czy w drodze dojazdowej. W drugim przypadku mało kto będzie potrzebował banku, dlatego należy podchodzić do świadczonych usług racjonalnie. Ważnym aspektem jest również umieszczenie na reklamie kontaktu do firmy. Może być to numer telefonu (np. jeśli chodzi o salon samochodowy) lub adres e-mail, który świetnie sprawdzi się w momencie, gdy rekrutuje się pracowników, bądź uczniów do danej placówki.

Możliwością takiej reklamy, jest umieszczenie jej w celu wskazania drogi do siedziby. Można użyć takiego „drogowskazu”, kiedy firma znajduje się w trudnodostępnym miejscu lub ma wokół siebie konkurencyjne firmy. W takim wypadku jest to świetny sposób na uwidocznienie swojej działalności na tle innych. Jeśli jednak firma jest dobrze widoczna, to nie ma potrzeby podejmować takich kroków. Tablice reklamowe Śląsk to wysoka jakość dająca świetne rezultaty.

Daj się zobaczyć klientom ze Śląska! - Gliwice, Katowice, Zabrze

Tablice reklamowe Śląsk są zdecydowanie reklamą lokalną, chyba że reklamuje się na nich strony internetowe. Pewnie zastanawia Cię jednak, jak działa proces tworzenia takiej tablicy reklamowej. Nie musisz przynosić gotowego projektu, gdyż tego zadania podejmują się nasi specjaliści. Tworzymy projekt od podstaw, opierając się o sugestie wymienione przez klienta. Żadnej zmiany w projekcie nie podejmujemy bez zgody, a finalny projekt zależy w pełni od firmy, która nam go zleca. Nie jest tajemnicą, że ceny, jeśli chodzi o tablice reklamowe Śląsk, wahają się od 100 do 700 zł. Owa cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od projektu, który pokazuje, jaka praca powinna być włożona w owy projekt. Brane pod uwagę są również materiały i wielkość tablicy reklamowej.

Jeśli chodzi o okres gwarancji, na wykonywane przez nas reklamy udzielamy od 12 do 24 miesięcy. Gwarancja uzależniona jest od poszczególnych podzespołów. Jeśli chodzi o montaż reklamy, to nie trzeba się martwić tym aspektem! Każde wykonane tablice reklamowe Śląsk montujemy. Dysponujemy wysokimi drabinami oraz elektronarzędziami akumulatorowymi, jak i dostępem do zwyżki. Wycenę montażu tablic reklamowych, wykonujemy po obejrzeniu miejsca, w którym ma się ona znajdować. Mowa oczywiście o lokalizacji, jak i wysokości, na jakiej taki montaż ma zostać wykonany.

Postaw na tablice reklamowe

Tablice reklamowe Śląsk, jak inne usługi świadczymy przede wszystkim w śląskich miastach. Mowa o przykładowo, takich, jak Katowice, Ruda Śląska, Zabrze, czy też Gliwice. Nie wykluczamy przy tym wsi i miasteczek znajdujących się wokół wymienionych lokalizacji. Od lat osiągamy cele wraz z naszymi Śląskimi klientami, więc lokalną reklamę mamy opanowaną do perfekcji.

Tablice reklamowe Śląsk to nie jedyne, co oferujemy. Jeżeli interesują Państwa inne rodzaje reklamy zewnętrznej, to doskonale się składa, gdyż w tej dziedzinie mamy ogromny wybór. W naszej ofercie można bowiem znaleźć: kasetony świetlne, litery świetlne, oklejanie witryn, wydruki wieloformatowe, oklejanie pojazdów. Od 10 lat wykonujemy reklamy zewnętrzne, dzięki, którym firmy naszych klientów stały się bardziej widoczne. Nasz zespół realizuje innowacyjne i oryginalne pomysły, które przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@elkadesign.pl.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztują tablice reklamowe Śląsk?

Cena zależy od materiału i wielkości. Cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny, jeśli chodzi o tablice reklamowe Śląsk, wahają się w przedziale 100-700 zł.

Ile jest gwarancji na reklamę?​

Na wykonywane przez nas reklamy udzielamy od 12-24 miesięcy gwarancji. Gwarancja uzależniona jest od poszczególnych podzespołów

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia na tablice reklamowe Śląsk można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze.

Przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia drogą elektroniczną.

Czy zamontujecie moja reklamę?

Tak, wszystkie nasze reklamy świadczymy z usługą montażu. Montaż jest zawsze wyceniany osobno po oględzinach miejsca w którym reklama ma zawisnąć (gdzie, na jakiej wysokości itd). Dysponujemy wysokimi drabinami oraz elektronarzędziami akumulatorowymi a także dostępem do zwyżki.

Czy muszę mieć swój projekt?

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o tablice reklamowe Śląsk, czy inne nasze usługi. Odpowiednio przygotowany projekt to połowa sukcesu dobrej reklamy, wierzymy ze ty znasz się najlepiej na swojej branży a my znamy się na projektowaniu i wiemy, co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Bitmapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Jeśli chodzi o tablice reklamowe Śląsk, to do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem, jak i techniką wykonania. Indywidualne podejście tyczy się każdej, wykonywanej przez nas usługi.

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny