Oklejanie pojazdów

Oklejanie pojazdów — skuteczna reklama Twojej firmy

Reklama jest bardzo ważną częścią marketingu i rozwoju każdej firmy. To renoma Twojej działalności świadczy o jej autorytecie i wiarygodności. Aby jednak ową renomę mieć, najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie odpowiedniej reklamy, która przyciągnie klientów i — a co tym idzie — dobre opinie. Reklama zewnętrzna swojej działalności to świetny sposób, aby zyskać potencjalnych klientów lokalnych. Z racji naszego doświadczenia na tym tle, możemy Ci pomóc! A jedną z propozycji jest oklejanie pojazdów. Takie rozwiązanie świetnie sprawdziło się naszym klientom mieszkających w miastach takich, jak Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze. Jeśli masz samochód  firmowy 🚗, możesz wykorzystać go jako ruchomą reklamę, która im więcej będzie poruszać się po mieście, tym więcej lokalnych (i nie tylko) odbiorców odnajdzie. Umieszczenie odpowiednich sloganach pozwoli na zainteresowanie potencjalnego klienta. Natomiast zamieszczony numer kontaktowy sprawi, że telefony w Twojej firmie będą się urywać!

Co oferujemy?

Trwały i odporny materiał renomowanych firm

Szybki czas oklejenia w zależności od złożoności projektu

Profesjonalne doradztwo

Przygotowanie projektu

Realizacje oklejania pojazdów — co możesz umieścić na swoim pojeździe?

Każda firma indywidualnie dobiera reklamę pod swoje potrzeby. Wiadome jednak jest, że najważniejszą częścią, która musi znajdować się w reklamie, jest nazwa działalności. Ponadto, warto zawrzeć najważniejsze informacje na temat usług, jakie oferujesz, gdyż sama nazwa rzadko dużo mówi. Ciekawym i trafnym dodatkiem jest wzbogacenie oklejenia pojazdu logiem, które reprezentuje Twoją firmę. Świetnym aspektem takiej reklamy jest fakt, że nie musisz robić, by przyciągnąć nią klientów. Wystarczy jeździć pojazdem tam, gdzie potrzebujesz i stawiać go w widocznym dla przechodniów, czy też przejezdnych miejscu. Rozumiemy obawy, że Twój pojazd zacznie wyglądać niekorzystnie, jednak nic bardziej mylnego! Projekty, które tworzymy, są estetyczne, oryginalne i niepowtarzalne. Traktujemy każdą firmę, z którą współpracujemy indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że projekt, który stworzymy dla Ciebie, jest jedyny i indywidualny. Jeśli poszukujesz innych form reklamy zewnętrznej: kasetony świetlne, litery świetlne, oklejanie witryn, wydruki wieloformatowe, tablice reklamowe.

Do każdej realizacji oklejania pojazdów podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem oraz techniką wykonania.

Oklejanie pojazdów dla Twojej firmy w wielu miastach — Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze

Rozmaite działalności, zajmujące się różnymi branżami i usługami pragną reklamy, która przyciągnie klientów. Nieważne czy mieszkasz dużym, czy małym mieście — Twoja firma jest równie ważna, a jej dobry marketing może sprawdzić, że będzie działać globalnie. Tworzenie reklamy zewnętrznej, jaką jest realizacja, oklejania pojazdów to nietrudne zadanie. Wystarczy znaleźć firmę, która specjalizuje się właśnie w takiej usłudze. Nasz firma posiada ogromne doświadczenie w  branży. Zajmujemy się tworzeniem reklam od 11 lat, więc możesz mieć pewność, że powierzone nam zadanie będzie wykonane odpowiednio i estetycznie. Wiemy bowiem jak stworzyć reklamę, która niemal od razu przyciągnie sobą wiele par oczu. Idziemy z duchem czasu, więc oczywistym faktem jest nasza znajomość dzisiejszych trendów. Jeśli poszukujesz firmy reklamowej, która zajmie się tym, by Twoja działalność stała się rozpoznawalna, zgłoś się do nas!

Realizacje naszych projektów i wykonań oklejanie pojazdów

Z racji ogromu naszego doświadczenia, stworzyliśmy całą masę projektów i realizacji oklejania pojazdów. Naszymi klientami zostają najczęściej mieszkańcy Śląska i okolic, jednak jesteśmy otwarci na całą Polskę. Reklamę, jaką jest oklejanie pojazdów, można wykonać na samochodach osobowych, pół ciężarówkach i innych rodzajach. Realizacje, jakimi się zajmujemy, są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, gdyż ich wykonanie jest tworzone z trwałych i odpornych materiałów. Nie musisz się więc obawiać skrajnych temperatur, czy ogromnych opadów, gdyż nasze reklamy będą wyglądały identycznie, jak przed ich wystąpieniem. Dla naszej działalności najistotniejsze jest zdanie klienta i z tego powodu nie musisz przejmować się, że skończysz z nami współpracę, będąc niezadowolonym. Warto wspomnieć, że każdą z naszych reklam również montujemy, dlatego też nie musisz zajmować sobie głowy takimi szczegółami. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego wszelkie wasze sugestie to nasz priorytet przy projektowaniu i realizacji projektów.

Przedstaw swoją firmę miastu - oklejanie pojazdów

Promocja Twojej firmy to główny czynnik nabywania klientów. Stąd tak ważne jest, by była ona efektywna i dobrze przygotowana. Realizacje oklejania pojazdów to jeden z najlepszych rodzajów reklamy, więc zdecydowanie się na taki krok to przede wszystkim inwestycja. Co więcej, ta forma promocji to ogromnie wszechstronne rozwiązanie, gdyż może działać niemal w każdej branży. Nieważne, czy posiadasz salon fryzjerski, kancelarię prawniczą, sklep odzieżowy, czy warsztat mechaniczny — w każdej z tych firm, owy typ marketingu się sprawdzi. Ponadto, oklejenia pojazdów sprawiają, że reklama Twojej działalności, może znajdować się w każdym miejscu, jakim zapragniesz. Współpracując z nami, Ty wybierasz wielkość i kolory loga oraz czcionki, a w dodatku to Twoje sugestie liczą się najbardziej przy realizacji projektów. W razie jakichkolwiek pytań — skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci, jaki rodzaj reklamy sprawdzi się w Twoim przypadku. Nie czekaj i postaw na ElkaDesgin!

Oklejanie pojazdów — Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje oklejenie pojazdu?

Cena zależy od powierzchni oraz wyglądu projektu. Cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny wahają się w przedziale 100-5000 zł.

Ile jest gwarancji na reklamę?​

Na wykonywane przez nas reklamy udzielamy od 12-24 miesięcy gwarancji. Gwarancja uzależniona jest od poszczególnych podzespołów

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze. Przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia drogą elektroniczną.

Czy zamontujecie moja reklamę?

Tak, wszystkie nasze reklamy świadczymy z usługą montażu. Montaż jest zawsze wyceniany osobno po oględzinach miejsca w którym reklama ma zawisnąć (gdzie, na jakiej wysokości itd). Dysponujemy wysokimi drabinami oraz elektronarzędziami akumulatorowymi a także dostępem do zwyżki.

Czy muszę mieć swój projekt?

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Odpowiednio przygotowany projekt to połowa sukcesu dobrej reklamy, wierzymy ze ty znasz się najlepiej na swojej branży a my znamy się na projektowaniu i wiemy co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Bitmapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny