Wizytówki Śląsk

Prezencja firmy i jej wizerunek jest bardzo istotną kwestią, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój. Aby marka przywoływała na myśl zaufanie i ciekawość, istotną sprawą jest dbałość o jej dobrą reklamę i marketing. Warto w tej kwestii zasięgnąć porady i usług specjalistów. Wiadomo, że poza rozpowszechnianiem informacji o świadczonych usługach, skupiamy się na budowaniu autorytetu swojej działalności. Zachęcamy do postawienia na wizytówki Śląsk, które poprowadzą potencjalnych klientów do Ciebie. Estetyczne, oryginalne profesjonalnie przygotowane przez naszych specjalistów, doskonale sprawdzą się w swoim zdaniu. Jest to bezsprzecznie świetny sposób na bezpośredni kontakt klienta z daną firmą. Działamy na terenie Śląskich miast, takich jak Katowice, Zabrze, Gliwice, czy Ruda Śląska. Od wielu lat dbamy o to, by nasi klienci jak najlepiej rozwijali swoje firmy, dzięki naszym usługom reklamowym.

Wizytówka, jako druk akcydensowy jest zazwyczaj tworzona w formie prostokątnego kartonika. W ElkaDesign masz możliwość wyboru innych opcji! Wizytówki Śląsk drukujemy na życzenie klienta z ostrymi lub zaokrąglonymi rogami. Druga opcja zdecydowania trafia w serca oryginalnych indywidualistów, którzy preferują innowacyjne. Oczywiście, nie umniejszamy tradycyjnemu kształtowi, który dzięki klasycznemu wyglądowi, zawsze będzie dobrą opcją. Zależy nam na tym, by to klient dobrał każdy, pojedynczy aspekt projektu, który dla niego tworzymy. Dzięki takiemu rozwiązaniu realizacja, która zostanie przez nas wytworzona, zadowoli konkretną działalność w stu procentach.

Co oferujemy? - Wizytówki Śląsk

Stworzenie projektu graficznego wizytówki

Rozmaite opcje

Szybka realizacja

Atrakcyjna cena

Projekt i wykonanie wizytówki Śląsk — Katowice, Gliwice, Zabrze

Co właściwe możemy zawrzeć na Twojej wizytówce? Teoretycznie każdą informację, jednak nie taka czynność nie miałaby większego sensu. Dlaczego? Otóż dosyć często wizytówki Śląsk są formą kontaktu po rozmowie poprzedzającej przekazanie go. Dlatego też nasze projekty skupiamy głównie wokół nazwy działalności i kontaktu do niej w formie maila i numeru telefonu. Zdarza nam się także dodać krótkie hasła, które informują, czym dana firma się zajmuje. Ten fakt jest ważny, ponieważ w portfelu nosimy całą masę wizytówek. Tak, więc nawet jeśli potencjalny klient chciałby podjąć kontakt, to nie będzie on pamiętał, jakie usługi świadczy dana firma jedynie po nazwie. Warto nadmienić, że odpowiednio zaprojektowane wizytówki Śląsk, wpływają na pozytywnie na wizerunek firmy. Dobrze jest o to zadbać.

Forma wizytówek często zostaje używana przez rozmaite marki, jak również działalności jednoosobowe. Klient otrzymujący ją, gdy tylko pragnie skorzystać z oferowanych przez daną firmę usług, sięga po wizytówkę. Dzięki niej posiada on najbardziej kluczowe informacje oraz potrzebne formy kontaktu. Wizytówki są bardzo skutecznym rozwiązaniem, nie tylko z tego względu. Dosyć często, gdy odbiorcy zakańczają rozmowę z osobą oferującą konkretne usługi, potrzebują chwili zastanowienia. Wizytówki Śląsk dają możliwość ponownego kontaktu po pewnym odstępie czasu. Pamięć często zawodzi, co może skutkować utraceniem potencjalnego klienta. Dzięki niepozornym kartonikom możesz temu zapobiec.

Ciekawe formy uszlachetnienia projektu wizytówki Śląsk

Nasze doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że wizualna atrakcyjność wizytówki Śląsk ma znaczenie. Z tego względu, dołożyliśmy wszelkich starań, by w naszej ofercie znalazło się jak najwięcej opcji jej uszlachetnienia. Pragniemy nadmienić, że każdy projekt tworzymy indywidualnie po wysłuchaniu sugestii i zamierzeń klienta. Żadnej zmiany nie wprowadzamy bez uprzedniej konsultacji. Natomiast z racji swojego doświadczenia, dosyć często udzielamy pewnych rad, aby jak najbardziej uatrakcyjnić finalny efekt. W naszej ofercie możliwe są uszlachetnienia wydruku wizytówki Śląsk, takie jak: folia matowa, folia błyszcząca, lakier UV wybiórczy, tłoczenie. Tak duży wybór zdecydowanie pozwala na stworzenie idealnego projektu wizytówki Śląsk. Nie jest to jednak jedyne udogodnienie w kwestii polepszenia wyglądu owego kartonika. Bowiem do wykonania wizytówek stosujemy: papier kredowy 350 g, sztywny karton 300 g, dwustronnie bielony, plastik przeźroczysty, papiery ozdobne — o różnej strukturze i kolorystyce.

Jak na firmę reklamową przystało, jesteśmy bardzo wszechstronni. Projektujemy i drukujemy wizytówki Śląsk firmowe i imienne, w zależności od życzenia klienta. Ponadto, realizujemy druk wizytówek dla każdego biznesu w pełnym kolorze, co zdecydowania polepsza ich wygląd. Jeśli chodzi o ich rozmiar, to tworzymy go w formatach 90 × 50 mm i 85 × 55 mm. Co ważne, nasze wizytówki Śląsk drukujemy jednostronnie lub dwustronnie i ten aspekt również podejmuje klient. Możemy zapewnić, że czas realizacji takiego zamówienia, po zaakceptowaniu finalnego projektu, będzie bardzo szybki.

Ceny wizytówek

Wiadomo, że każdego przedsiębiorcę interesują ceny. Przychodzimy, więc z istotnymi informacjami. Cena wizytówki Śląsk zależy od wielu rozmaitych aspektów. Głównymi z nich jest nakład, wybrane uszlachetnienia, materiały, jak również wariant druku. Tak więc koszty ustalamy indywidualnie po przeprowadzeniu wywiadu w kwestii oczekiwań klienta. Jeśli, jednak pragniesz znać konkretną liczbę, to ceny wizytówek wahają się w przedziale 50-200 zł. Nie jest to, więc drogie rozwiązanie, lecz z pewnością bardzo skuteczne.

Warto nadmienić, że jesteśmy firmą, która poza poligrafią, zajmuje się również rozmaitymi formami reklamy. Jeśli mieszkasz na Śląsku i interesuje Cię nieszablonowy marketing, który pozwoli przyciągnąć wielu nowych klientów, to świetnie trafiłeś. W skład naszych form reklamowych wchodzą bowiem: ulotki litery świetlne, oklejanie witryn, wydruki wieloformatowe, tablice reklamowe, oklejanie pojazdów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, bądź mailowego.

Wizytówki Śląsk — pytania i odpowiedzi

Ile kosztują wizytówki Śląsk?

Cena zależy od nakładu, wybranych uszlachetnień, materiału i wariantu druku. Cenę wizytówki Śląsk, ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny wahają się w przedziale 50-200 zł.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze.

Ponadto, przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia drogą elektroniczną.

Czy muszę mieć swój projekt?

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Oczywiście, odpowiednio przygotowany projekt wizytówki Śląsk to połowa sukcesu dobrej reklamy. Natomiast wierzymy ze ty znasz się najlepiej na swojej branży, a my znamy się na projektowaniu. Dlatego też wiemy, co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Bitmapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem wizytówki Śląsk, a także techniką wykonania.

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny