Wydruki wielkoformatowe

Wydruki wielkoformatowe dla Twojej firmy na Śląsku

Będąc drukarnią i firmą reklamową, jesteśmy wszechstronni. Jak widać wśród naszych zakładek reklam przestrzennych, jak i poligrafii zajmujemy się ogromną ilością usług. Jedną z nich są wydruki wielkoformatowe. Jak wiadomo, w każdej branży odpowiednia prezencja i reklama świetnie oddziaływają na popularność danej firmy. Bardzo często, to właśnie odpowiedni marketing ma decydujące znaczenie o tym, czy firma będzie miała spore grono klientów. Ponadto, to właśnie ma to wpływ na to, czy firma zdoła się utrzymać na rynku pracy. Stąd tak ważne, by stosować różne formy reklamy. Mowa o reklamowanie się internetowo, ale i tradycyjnie, gdyż druga opcja doskonale sprawdza się w kwestii lokalnych klientów. Oczywiście, jeśli firma działa globalnie, to przy odpowiednim rozmieszczeniu reklamy fizycznej może zbudować świetny autorytet. Nasza firma zajmuje się reklamą od ponad 10 lat, dzięki czemu możemy pochwalić się sporym doświadczeniem. Jedną z form reklamy, którą gorąco polecamy, są wydruki wielkoformatowe.

O czym właściwie mowa? Wydruki wielkoformatowe są znane pod innymi nazwami, takimi jak druki solwentowe lub lateksowe. Jest to, najzwyczajniej mówiąc technologia drukowania cyfrowego. Jak sama nazwa wskazuje, mowa tu oczywiście o druku na wielkich formatach. Przykładami występowania takiego druku są między innymi: plakaty, banery, kasetony, szyldy, tablice reklamowe, czy oklejanie pojazdów. Wydruki wielkoformatowe z ElkaDesign są odporne na warunki zewnętrzne, przez co charakteryzują się długą żywotnością. Nasze projekty, zdecydowanie wyróżniają się na tle innych firm, gdyż są oryginalne i w stu procentach spersonalizowane dla naszego klienta.

Co oferujemy?

Innowacyjne pomysły na wydruki wielkoformatowe

Wysoką jakość wykonania

Długą żywotność

Atrakcyjne ceny

Wydruki wielkoformatowe na terenie Śląska

Wspomnieliśmy, że nasze wydruki wielkoformatowe są w pełni odwzorowaniem woli klienta. Jest to niepodważalny fakt! Co ważne, nasza firma od lat zajmuje się wydrukami wielkoformatowymi dla marek z Katowic, Gliwic, Rudy Śląskiej i wielu innych Śląskich miejscowości. Dzięki naszej pomocy wiele z nich mocno rozwinęło skrzydła. Jak wiadomo, dobra reklama to podstawa handlu! Jako specjaliści, staramy się służyć radą, aby reklama, którą tworzymy, przynosiła najlepszy możliwy efekt. Tworząc taki projekt, zwracamy ogromną uwagę na branżę, w jakiej działa konkretna firma. Aby nasza realizacja miała siłę przebicia, sprawdzamy reklamy konkurencji i robimy ogólne rozeznanie. Wszystko po to, by to, co stworzymy, mogło być skuteczne, jak najdłużej się da. Myślimy przyszłościowo, abyś osiągał, jak najlepsze możliwe wyniki poprzez wydruki wielkoformatowe.

Co umieścić na druku lateksowym (wielkoformatowym)?

Jest to bardzo trafne pytanie. Otóż z racji rozległości pojęcia, jakim są wydruki wielkoformatowe mamy całą masę możliwości. Przykładowo, jeśli stawiamy na baner, będzie to coś krótkiego i chwytliwego. Ten rodzaj reklamy ma zdecydowanie przyciągnąć wzrok i tym się kierujemy na pierwszym miejscu. Stawiamy więc na jasne hasła oraz wyraźne zaznaczenie nazwy firmy, jak i danych kontaktowych do niej. Podobne działanie podejmujemy w kwestii tablic reklamowych, gdyż jest to zwyczajnie większy baner. Natomiast, jeśli chodzi o szyldy to w tym przypadku mamy większe pole do popisu, zwłaszcza jeśli chodzi o stworzenie loga. Firma, która rozpoczyna swój biznes i wraz z zamówieniem na wydruki wielkoformatowe, liczy na stworzenie loga, ma to, jak w banku. Nasi specjaliści, uwielbiają kreatywne wyzwania, więc można domyślić się, że taka realizacja będzie porządnie przygotowana od A do Z.

Podczas naszej pracy, ciągle dążymy do tego, by klient był w pełni zadowolony. Mimo tego dosyć często sugerujemy rozwiązania, które będą lepszym wyjściem, aby reklama miała odpowiednią siłę rażenia. Bardzo często, zwracamy uwagę na to, by wydruki wielkoformatowe i inne reklamy uwypuklały logo firmy. Według nas to nazwa i logo marki powinny być ściśle powiązane z każdym rodzajem marketingu. Dzięki temu potencjalni odbiorcy sukcesywnie powiążą hasła zawarte na plakacie, czy banerze z konkretną marką. Wydruki wielkoformatowe to przede wszystkim pomoc w dotarciu do jak największej liczby klientów. Z ElkaDesign osiągniesz ten cel bez najmniejszego problemu. Sprawdź wydruki wielkoformatowe!

Druk solwentowy — różne techniki

Z racji faktu, jak wiele odmian mają wydruki wielkoformatowe, posiadają one także kilka opcji technik druku. Wiadomo bowiem że drukowanie plakatów będzie różnić się od drukowania banerów. Rodzaje różnią się między sobą choćby faktem, czy są reklamą zewnętrzną, czy wewnętrzną. Wiadomo, że pierwsza z opcji różni się choćby ze względu na fakt, że musi być przystosowana do warunków zewnętrznych. Wśród druku wielkoformatowego, wyróżniamy techniki, takie jak mild lub hard solvent oraz druk za pomocą techniki UV. Przygotowując projekty druków lateksowych, przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do treści, które się na nich znajdują. Równie istotnym aspektem są bowiem kolory, wzór i wielkość czcionki. Przykładowo, barwy mają moc wzbudzenia zaufania, radości, czy zainteresowania potencjalnego klienta. Z tego powodu, tak ważne jest, by doradzić się specjalistów w tej kwestii.

Warto nadmienić, że reklamy, które tworzymy, (w tym wydruki wielkoformatowe) są świadczone z montażem. Jest on jednak wyceniany osobno, zważywszy na warunki, w jakich ma być wykonany. Lokalizacją wokół, której działamy, jest głównie Śląsk. Jeśli preferujesz inny rodzaj reklamy niż wydruki wielkoformatowe, to nic trudnego! ElkaDesign w kwestii reklamy zewnętrznej oferuje: kasetony świetlne, litery świetlne, oklejanie witryn, tablice reklamowe, jak i oklejanie pojazdów. W razie chęci nawiązania współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub drogą mailową.

Pytania i odpowiedzi — wydruki wielkoformatowe

Ile kosztują wydruki wielkoformatowe?

Cena zależy od materiału i wielkości. Co więcej, cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. W rezultacie, ceny wahają się w przedziale 100-700 zł.

Ile jest gwarancji na reklamę?​

Na wykonywane przez nas reklamy udzielamy od 12 do 24 miesięcy gwarancji. Oczywiście, gwarancja uzależniona jest od poszczególnych podzespołów

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze. Dodatkowo, przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia drogą elektroniczną.

Czy zamontujecie moja reklamę?

Tak, wszystkie nasze reklamy świadczymy z usługą montażu. Na dodatek, jest on zawsze wyceniany osobno po oględzinach miejsca w którym reklama ma zawisnąć (gdzie, na jakiej wysokości itd). Warto nadmienić, że dysponujemy wysokimi drabinami oraz elektronarzędziami akumulatorowymi, a także dostępem do zwyżki.

Czy muszę mieć swój projekt?

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Oczywiście, odpowiednio przygotowany projekt to połowa sukcesu dobrej reklamy. Finalnie, wierzymy ze ty znasz się najlepiej na swojej branży, a my znamy się na projektowaniu i wiemy, co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Co więcej, grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Następnie, mapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Podsumowując, gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Jeśli chodzi o wydruki wielkoformatowe i nie tylko, to do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem, oraz techniką wykonania.

Opinie

Zadowolenie ze zrealizowanych projektów jest naszym priorytetem. Opinie, które otrzymujemy od zadowolonych Klientów, są dla nas nagrodą i zachętą do ciężkiej pracy.

 • 5 star review  Super zrobiona robota. Profesjonalne i personalne podejście do klienta. Doradzą jak trzeba i zaproponują różne opcje. Reklama dźwignią handlu. Elka-Design bierze go na klatę ; )). Polecam.

  thumb Yangastarte Kotas

  5 star review  Bardzo dobry firma, wszystkie realizacje na czas. Polecam!

  thumb Lukas Torc

  4 star review  Polecam firmę bo dobrze wykonała powierzoną usługę jedyny minus to dość wysoka cena. Jeśli będę potrzebował coś znów raczej skorzystam.

  thumb Bolesław Grabski

  5 star review  Polecamy, korzystaliśmy dwukrotnie i nie znamy lepszej firmy 🙂

  thumb Foto Centrum
 • 5 star review  Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak szybką drukarnią. Pieczątka wykonana "na już", banery po kilku godzinach od zamówienia były już gotowe. Dobra jakość i szybka usługa. Polecamy!

  thumb Centrum Elektryka

  5 star review  Szybko sprawnie i na temat! Wysoka jakość druku. Chłopaki zawsze chętnie coś doradzą by klient był zadowolony 🙂

  thumb Monika Kudelko
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny