Oklejanie witryn
- bądź widoczny z każdej strony

Oklejanie witryn na terenie Śląska

Oklejanie witryn i szyb to bardzo popularna metoda na wykorzystanie powierzchni szklanych jako nośnika treści reklamowych. 
Dzięki oklejaniu witryny swojego sklepu, biura lub gabinetu, klienci są w stanie zauważyć lokal z daleka. Ciekawie wykonana i profesjonalnie naklejona folia jest w stanie przyciągnąć uwagę klienta i w jasny sposób przekazać komunikaty. Może to być informacja, czym zajmuje się firma lub informacja o nowościach, lub promocjach. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom z Rudy Śląskiej, Katowic, Gliwic i miast ościennych w oklejeniu witryn ich lokali. Aby osiągnąć najlepszy efekt końcowy, podpowiemy możliwe możliwe rozwiązania w zależności od miejsca ekspozycji.

Jaką folie zastosować do oklejania szyb?

Witryny oklejamy różnymi rodzajami folii w zależności od potrzeb, oczekiwań klienta oraz miejsca ekspozycji. Działamy na terenie Rudy Śląskiej, Katowic, Gliwic i pozostałych okolicznych miejscowości. W ramach naszych usług oferujemy:
- Oklejanie folią OWV ( one way vision)
- Oklejanie folią mrożoną
- Oklejanie Folią polimerową z wydrukiem

Wszystkie wydruki wykonanie na foliach zabezpieczmy laminatem stałym lub płynnym, w zależności od rodzaju ekspozycji.

Oklejanie szyb folią OWV (one way vision) - Gliwice i miasta sąsiadujące

Folia OWV  ( One Way Visoon) to popularne rozwiązanie w sytuacjach  kiedy chcemy uzyskać efekt weneckiego lustra. Z zewnątrz widoczna jest grafika na szybie z wysokiej jakości wydrukiem wielkoformatowym przy pomocy plotera Roland, natomiast nie są widoczne pomieszczenia, osoby przebywające wewnątrz.

Oklejanie szyb folią mrożoną - Katowice i okolice

Folie mrożone  (inaczej szronione szkło) to idealnie rozwiązanie do gabinetów, biur w których pragniemy ograniczyć  wgląd do wewnątrz. Naklejona folia mrożona z wyglądu przypomina szkło piaskowane. Daje to efekt dyskrecji i elegancji. W folii mrożonej dodatkowo można wycinać kształty lub drukować pełno kolorową grafikę aby w ciekawy i subtelny sposób przestawić ofertę.

Z nami będziesz widoczny!

Nasze folie to najwyższa jakość druku w atrakcyjnej cenie. Specjaliści, wraperzy z naszego studia reklamy pozostają do Waszej dyspozycji.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy  mają pytania dotyczące oklejania witryn sklepowych. Każdorazowo bierzemy pod uwagę indywidualne  potrzeby zleceniodawcy.
Oklejanie witryn - Co oferujemy?

Zapewniamy trwały, odporny na zarysowania i promieniowanie UV wydruk

Najlepsze materiały gwarantujące najwyższą jakość

Długą żywotność

Atrakcyjne ceny

Szyby czyścimy i odtłuszczamy preparatami do tego przystosowanymi

Wydruk pokryty laminatem stałym lub płynnym dla zwiększenia wytrzymałości

Szybki termin realizacji - działamy na już

a tak kleimy- UWAGA to nie jest przyspieszone tempo

Oklejanie witryn- sprawdź nasze realizacje

Pytania i odpowiedzi

Cena oklejenia witryny?

Cena zależy od powierzchni i położenia witryny. Cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny wahają się w przedziale 50-150 zł/m2.

Ile jest gwarancji na reklamę?​

Na wykonywane przez nas reklamy udzielamy od 12-24 miesięcy gwarancji. Gwarancja uzależniona jest od poszczególnych podzespołów

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze. Przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia drogą elektroniczną.

Czy zamontujecie moja reklamę?

Tak, wszystkie nasze reklamy świadczymy z usługą montażu. Montaż jest zawsze wyceniany osobno po oględzinach miejsca w którym reklama ma zawisnąć (gdzie, na jakiej wysokości itd). Dysponujemy wysokimi drabinami oraz elektronarzędziami akumulatorowymi a także dostępem do zwyżki.

Czy muszę mieć swój projekt na oklejanie witryn?

posób przestawić ofertę.

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Odpowiednio przygotowany projekt to połowa sukcesu dobrej reklamy, wierzymy ze ty znasz się najlepiej na swojej branży a my znamy się na projektowaniu i wiemy co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Bitmapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Do każdego zamówienia reklamy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas spotkania szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe, kwestie związane z projektem , rodzajem użytych materiałów oraz czas realizacji. Często podejmujemy się zleceń, które inni z różnych przyczyn rezygnują, dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. 1 Maja 238
41-710 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny