Litery Przestrzenne

Litery przestrzenne jako forma nowoczesnej reklamy

Nowoczesna reklama to nie tylko innowacyjne technologie, ale również prostota i widoczność. Dzisiejsze firmy cenią sobie minimalizm w reklamie. Litery przestrzenne są doskonałym pomysłem dla każdej firmy, która szuka pomysłu na widoczną reklamę — zrealizowaliśmy już wiele takich projektów, które są widoczne w miastach, takich jak: Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze. Litery blokowe wykonywane są z pomocą wielkich maszyn, które dokładnie tną materiał. Napisy stworzone taką techniką są bardzo estetyczne i mają wpływ na to, jak firma jest postrzegana przez potencjalnego klienta. Sprawdź naszą galerię i realizacje — kasetony świetlne — Katowice — Gliwice — Ruda Śląska i tablice reklamowe na terenie Śląska.

Litery przestrzenne - Co Ci oferujemy?

Szybki czas realizacji

Litery od 2 do 10 cm grubości

Możliwość użycia różnego rodzaju podświetlenia

Dowolność w wyborze barwy, wielkości i czcionki

Czego może dotyczyć napis? Litery przestrzenne — nazwa firmy na budynku

Oczywiście, większość firm stawia na nazwę firmy, ale również wyznawane przez firmę wartości umiejscowione na ścianie w holu, poczekalni lub biurze. Ponadto, na hasła reklamowe czy po prostu reklamy w formie liter przestrzennych na budynku. W kilka chwil umieścisz je na elewacji budynku, w którym prowadzisz swoją działalność. Nowoczesna reklama, jaką są litery 3D, jest koniecznością, jeśli chcesz pokazać klientom, że firma idzie z duchem czasu. Co najważniejsze, jest ona estetyczna, nie sprawia złego wrażenia i jednocześnie nie szpeci budynku. Starannie wykonane litery z licem z plexi lub z dibondu, dokładnie pokazują klientom, gdzie mogą szukać wybranej usługi. Sprawdź nasze reklamy zewnętrzne i to, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić: kasetony świetlne, litery świetlne, oklejanie witryn, wydruki wieloformatowe, tablice reklamowe, oklejanie pojazdów.

Chcesz zwrócić uwagę na nazwę swojej firmy lub reklamę za pomocą liter przestrzennnych? Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę!

Litery blokowe w większych i mniejszych miastach — Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze

Zadajesz sobie pytanie: jak zrobić litery przestrzenne? To banalnie proste, jeśli korzystasz z wyspecjalizowanej w tym temacie firmy. Litery blokowe nie są skomplikowana, jeśli chodzi o cały proces produkcji. Napis trzeba najpierw odpowiednio przygotować, czyli zaprojektować. Dzięki temu klient będzie wiedział, jak dokładnie napis będzie się prezentował. Na tym etapie można dokonać wszystkich zmian — można zmienić czcionkę napisu, wybrać odpowiedni kolor oraz wielkość całego napisu. Oczywiście, litery 3D mogą pomóc każdej firmie być widoczną. Tego rodzaju dekoracje są wspaniałą formą reklamy, która robi dobre wrażenie. Litery nie wymagają specjalnego przygotowania. Gotowy napis
przykleja się do elewacji lub przytwierdza w inny, ustalony wcześniej sposób. Wszystko zależy od wymagań klienta. Bardzo modne stają się teraz litery z dibondu, które prezentują się niezwykle elegancko. Dlatego też warto zwrócić na niego swoją uwagę.

Litery przestrzenne - sprawdź nasze realizacje

Litery przestrzenne do kolejna forma reklamy, która jest bardzo popularna wśród przedsiębiorców. Najczęściej litery przestrzenne produkujemy dla klientów ze śląska i okolic.

Reklamy te można wykonać ze styroduru, plexi, dibondu, pcv spienionego, sklejki.

Materiały użyte do wykonania można łączyć ze sobą np: plexi nakleić na styrodur, dzięki czemu uzyskamy błyszczący i idealnie gładki front liter 3D.

Ponadto, reklama 3D jest odporna na warunki atmosferyczne, ponieważ jest to materiał nieabsorbujący wilgoci i dodatkowo każda litera malowana jest farbą akrylową zewnętrzną.

Litery przestrzenne stanowią przede wszystkim reklamę jak i ozdobę, przykuwają wzrok, co nie jest bez znaczenia dla potencjalnych klientów waszej firmy.

Na dodatek, litery można pomalować na dowolny kolor wg wzornika ral, jednakże jest baza kolorów, która jest najczęściej wybierana.

Co ciekawe, litery przestrzenne, Logotypy 3D można podświetlić przy pomocy halogenów led na wysięgnikach, co gwarantuje widoczność nie tylko w dzień, ale i również w nocy.​

litery przestrzenne elkadesign śląsk

Jak być widocznym w mieście — litery 3D

Reklama powinna zwracać uwagę potencjalnych klientów i budzić zainteresowanie. Litery przestrzenne, doskonale sprawdzą się na elewacjach budynków, ale również we wnętrzach. Nowoczesne reklamy to nie tylko Internet, ale również samo miejsce, gdzie wykonywana jest usługa. 

Litery blokowe doskonale sprawdzają się w wielu biznesach i niezależnie od branży, będą idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy. Można zamówić litery z inicjałami pracowników lub pełną nazwę firmy — skontaktuj się z nami już teraz! Wszystko zależy od tego, jakie masz konkretne wymagania, co do swojej reklamy. Co więcej, omawiane litery przestrzenne są bardzo dobrym wyborem dla sklepów, salonów kosmetycznych, kancelarii prawniczych i wielu, wielu innych branż. Reklama tego rodzaju jest widoczna, nowoczesna i z pewnością będzie dobrze wyglądać w każdy, pomieszczeniu. W rezultacie wybierając taką formę reklamy, warto dokładnie zastanowić się nad czcionkami oraz wielkością całego napisu.

Litery przestrzenne 3D - Pytania i odpowiedzi

Jaki jest czas realizacji liter przestrzennych?

Standardowo czas realizacji to 5-7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu lub przesłania swojego. Czas ten może się nieznacznie wydłużyć w zależności od skomplikowania, wielkości projektu. Przy składaniu zamówienia zawsze informujemy jaki jest realny czas realizacji na chwilę obecną.

Czy na litery przestrzenne jest gwarancja?

Tak. Na Litery przestrzenne 3D udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

W szczególnych wypadkach gwarancja ta może przedłużyć się do 24 miesięcy po wcześniejszym uzgodnieniu z zamawiającym. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, wad powstałych na skutek złego użytkowania i transportu.

Jaki klej użyć do montażu liter?

Z naszego doświadczenia możemy polecić klej biały mamut oraz klej bezbarwny Pattex Total fix.

Oba kleje są dostępne w marketach budowlanych w cenach ok. 30-40 zł za opakowanie.

Czy sam mogę zamontować litery przestrzenne?

Tak. Litery, logotypu można zamontować samemu. Wystarczy minimalne doświadczenie, niezbędny sprzęt taki jak, pistolet do kleju, poziomica, poziomica sznurkowa, drabina jeśli montaż jest na wysokości.

Ile kosztują litery przestrzenne?

Koszt liter uzależniony jest od wielkości, oraz grubości użytych materiałów.

W cenie znaczenie ma również rodzaj farny jaki został użyty, farba mieszana na zamówienie jest droższa od standardowych kolorów. Wszystkie reklamy wyceniane są indywidualnie.
Cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny zaczynają się już od 100 zł.

Litery 3D - Dlaczego warto nam zaufać ?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Studio reklamy prowadzimy nieprzerwanie od 11, lat w trakcie zdobyliśmy już ogromne doświadczenie, którym z chęcią się podzielimy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny ponieważ tylko w taki sposób reklama jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Stałe grono zadowolonych klientów

Przede wszystkim dbamy o to, aby końcowy efekt reklamy spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn do produkcji liter 3D

Rozbudowany park maszyn ma na celu  sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny