Litery Przestrzenne

Litery przestrzenne - Sprawdź nasze realizacje

Litery przestrzenne do kolejna forma reklamy, która jest bardzo popularna wśród przedsiębiorców. Najczęściej litery przestrzenne produkujemy dla klientów z śląska i okolic.
litery przestrzenne elkadesign śląsk
W trakcie produkcji na etapie malowania liter- kliknij po wiecej
Reklamy te można wykonać ze styroduru, plexi, dibondu, pcv spienionego, sklejki.
Materiały użyte do wykonania można łączyć ze sobą np: plexi nakleić na styrodur dzięki czemu uzyskamy błyszczący i idealnie gładki front liter 3D. Reklama 3D jest odporna na warunki atmosferyczne, ponieważ jest to materiał nie absorbujący wilgoci i dodatkowo każda litera malowana jest farbą akrylową zewnętrzną. Litery przestrzenne stanowią reklamę jak i ozdobę , przykuwają wzrok co nie jest bez znaczenia dla potencjalnych klientów waszej firmy.
Litery można pomalować na dowolny kolor wg wzornika ral, jednakże jest baza kolorów, która jest najczęściej wybierana.
Litery przestrzenne, Logotypy 3D można podświetlić przy pomocy halogenów led na wysięgnikach, co gwarantuje widoczność nie tylko w dzień ale i również w nocy.

Litery przestrzenne - Co Ci oferujemy?

Dowolność w wyborze barwy, wielkości i czcionki

Możliwość użycia różnego rodzaju podświetlenia

Szybki czas realizacji

Litery od 2 do 10 cm grubości

Litery przestrzenne 3D - Pytania i odpowiedzi

Jaki jest czas realizacji liter przestrzennych?

Standardowo czas realizacji to 5-7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu lub przesłania swojego. Czas ten może się nieznacznie wydłużyć w zależności od skomplikowania, wielkości projektu. Przy składaniu zamówienia zawsze informujemy jaki jest realny czas realizacji na chwilę obecną.

Czy na litery przestrzenne jest gwarancja?

Tak. Na Litery przestrzenne 3D udzielamy 12 miesięcy gwarancji. W szczególnych wypadkach gwarancja ta może przedłużyć się do 24 miesięcy po wcześniejszym uzgodnieniu z zamawiającym. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechaniczncyh, wad powstałych na skutek złego użytkowania i transportu.

Jaki klej użyć do montażu liter?

Z naszego doświadczenia możemy polecić klej biały mamut oraz klej bezbarwny Pattex Total fix. Oba kleje są dostępne w marketach budowlanych w cenach ok 30-40zł za opakowanie.

Czy sam mogę zamontować litery przestrzenne?

Tak. Litery, logotypu można zamontować samemu. Wystarczy minimalne doświadczenie, niezbędny sprzęt taki jak, pistolet do kleju, poziomica, poziomica sznurkowa, drabina jeśli montaż jest na wysokości.

Ile kosztują litery przestrzenne?

Koszt liter uzależniony jest od wielkości, oraz grubości użytych materiałów. W cenie znaczenie ma również rodzaj farny jaki został użyty, farba mieszana na zamówienie jest droższa od standardowych kolorów. Wszystkie reklamy wyceniane są indywidualnie. Cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny zaczynają się już od 100zł.

litery 3d - Dlaczego warto nam zaufać ?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk
Ponad 10 lat na rynku

Studio reklamy prowadzimy nieprzerwanie od 11, lat w trakcie zdobyliśmy już ogromne doświadczenie, którym z chęcią się podzielimy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny ponieważ tylko w taki sposób reklama jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Stałe grono zadowolonych klientów

Przede wszystkim dbamy o to, aby końcowy efekt reklamy spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn do produkcji liter 3D

Rozbudowany park maszyn ma na celu  sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Do każdego zamówienia reklamy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas spotkania szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe, kwestie związane z projektem , rodzajem użytych materiałów oraz czas realizacji. Często podejmujemy się zleceń, które inni z różnych przyczyn rezygnują, dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. 1 Maja 238
41-710 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny