Litery świetlne

Litery 3D LED na terenie Śląska

Reklama występuje pod różnymi postaciami — fizycznymi, technologicznymi, a także cyfrowymi. Formy przekazu z dnia na dzień się zmieniają, ale to nie zmienia efektywności tych, które już istnieją. Wiadomo, że dwa różne rodzaje reklamy nie mogą ze sobą konkurować, co łatwo można zauważyć na przykładzie reklamy zewnętrznej i internetowej. Reklama zewnętrzna w zależności od formy uwydatnia firmę na tle innych, w konkretnej lokalizacji. Przykładowo, gdy mówimy o tablicach reklamowych, czy oklejaniu pojazdów to wiemy, że te formy kierują nas do siedziby firmy. Jeśli chodzi o litery przestrzenne, oklejanie witryn czy też litery 3D LED uwydatniają działalność w konkretnej lokalizacji. Zwiększają jej widoczność, a także nadają efektywności całej siedzibie firmy.

Świetnym przykładem, jeśli chodzi o litery 3D LED, są wieczory lub zimowe popołudnia. Wiele firm nie wydaje się być otwartych ze względu na ich brak widoczności. Podświetlenie nazwy swojej firmy za pomocą litery 3D LED zdecydowanie naprowadza na to, że jest ona otwarta. Ponadto, w ciągu dnia łatwiej można odnaleźć firmę, której szukamy. Wiadomo, że rzadko kiedy podświetlanie liter w ciągu dnia ma sens. Jednak ogromnym plusem, jeśli chodzi o litery świetlne, jest fakt, że w ciągu dnia pełnią funkcję zwyczajnych liter przestrzennych. Sprawia to, że decydując się na litery 3D LED, posiadasz reklamę 2 w 1.

Co oferujemy?

Dowolność w wyborze barwy, wielkości i czcionki

Możliwość użycia różnego rodzaju podświetlenia

Gwarantujemy długą żywotność

Atrakcyjne ceny

Litery 3D LED — jaki napis wybrać?

Warto pamiętać, że litery 3D LED są stworzone, by przyciągać uwagę. Dlatego też zalecamy, byś kilkakrotnie się zastanowił, zanim podejmiesz ostateczną decyzję w tej kwestii. Oczywiście, że najłatwiej jest stworzyć nazwę swojej firmy z owych liter. Z naszego doświadczenia wynika, że rzeczywiście jest to efektywne rozwiązanie. Co więcej, jeśli firma rozsławiła się właśnie dzięki nazwie, będzie to doskonałe posunięcie. Niekiedy, jednak motto firmy jest bardziej wypromowane niż nazwa działalności. Najlepszym wyjściem będzie przedyskutowanie najlepszej możliwej opcji, a także konsultacja z naszymi specjalistami. Nasze 10-letnie doświadczenie pozwala na specjalistyczne doradztwo w przypadku reklamy zewnętrznej.

Litery świetlne to zdecydowanie innowacyjna forma reklamy. Co więcej, jest ona koniecznością, jeśli chcesz pokazać klientom, że firma idzie z duchem czasu. Bez wątpienia można stwierdzić, że taka reklama ulepsza widok budynku, a w dodatku ma szereg zastosowań. Zapewne zastanawia was, z czego tworzy się litery 3D LED. W tym przypadku mamy do czynienia z materiałami, których używamy podczas tworzenia liter przestrzennych. Tak, więc mamy do czynienia z literami z licem z plexi lub z dibondu. Natomiast podświetlenie jest tworzone ze świateł LED.

Litery świetlne w śląskich miastach

Warto nadmienić, że nasza firma zajmuje się reklamą taką jak litery 3D LED, na terenie Śląska m.in. w Katowicach, Gliwicach, Rudzie Śląskiej, a także w Zabrzu. Przed stworzeniem projektu prowadzimy rozmowę z klientem na temat jego zamysłu całego projektu. Nie musi on przynosić gotowego projektu, gdyż nasi specjaliści doskonale zajmą się jego przygotowaniem. W trakcie urzeczywistniania zamysłu klienta jesteśmy z nim w stałym kontakcie. Wszystko po to, by mieć pewność, że finalny efekt zadowoli go w stu procentach. Jeśli jesteś zainteresowany inną formą reklamy niż litery 3D LED, to zapraszamy do sprawdzenia: kasetony świetlne, oklejanie witryn, wydruki wieloformatowe, tablice reklamowe, oklejanie pojazdów.

Pragniemy nadmienić, że litery świetlne mają różne zastosowania. Sprawdzą się jako szyld reklamowy wewnętrzny oraz zewnętrzny, wolnostojąca reklama czy też jako element dekoracji wnętrz. Bardzo atrakcyjnym aspektem jest dowolność w wyborze barwy, wielkości i czcionki, jak również możliwość użycia różnego rodzaju podświetlenia. Jeśli chodzi o wybór barwy Litery 3D LED, można wybierać spośród zimnej, ciepłej, neutralnej, czerwonej, zielonej, niebieskiej, a także RGB. Dzięki tej możliwości wyboru można stworzyć spersonalizowany projekt, który stanie się jedyny w swoim rodzaju. Stawiając na litery świetlne z ElkaDesign, stawiasz na kreatywne i oryginalne przedstawienie swojej firmy. Ponadto, budujesz jej autorytet i wyróżniasz się na tle innych.

Litery 3D LED podświetlane litery przestrzenne — szybka realizacja

Jeśli zależy Ci na czasie, to Litery przestrzenne podświetlane będą dobrą decyzją. Naszą firmę wyróżnia bowiem szybki czas realizacji, co zdecydowanie sprzyja przedsiębiorcom i ich zamierzeniom. Wiemy, że w większości branż liczy się czas, więc w tej kwestii możesz na nas polegać. Zazwyczaj czas realizacji wynosi od 5 do 7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu lub przesłania swojego. Jeśli chodzi o montaż, to jest on zawsze wyceniany osobno po sprawdzeniu położenia miejsca, w którym reklama ma zawisnąć. Litery 3D LED montujemy w dowolnych konfiguracjach lub na elewacji budynków. Jeśli jesteś zainteresowany literami świetlnymi, bądź innym rodzajem reklamy to kontakt z nami jest pod mailem biuro@elkadesign.pl. Natomiast, jeżeli preferujesz bezpośrednie spotkanie, to zapraszamy do naszego biura.

Litery Pytania i odpowiedzi

Ile kosztują litery świetlne?

Cena zależy od materiału i wielkości. Cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny wahają się w przedziale 100-700 zł.

Ile jest gwarancji na reklamę?​

Na wykonywane przez nas reklamy udzielamy od 12-24 miesięcy gwarancji. Gwarancja uzależniona jest od poszczególnych podzespołów

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze. Przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia drogą elektroniczną.

Czy zamontujecie moja reklamę?

Tak, wszystkie nasze reklamy świadczymy z usługą montażu. Montaż jest zawsze wyceniany osobno po oględzinach miejsca w którym reklama ma zawisnąć (gdzie, na jakiej wysokości itd). Dysponujemy wysokimi drabinami oraz elektronarzędziami akumulatorowymi a także dostępem do zwyżki.

Czy muszę mieć swój projekt?

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Odpowiednio przygotowany projekt to połowa sukcesu dobrej reklamy, wierzymy ze ty znasz się najlepiej na swojej branży a my znamy się na projektowaniu i wiemy co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Bitmapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem oraz techniką wykonania.

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny