Katalogi

Poszukując różnych form, które uatrakcyjniłyby wizerunek swojej firmy i zachęciły klientów, sięgamy po różne opcje. Zdecydowanie ciężko jest wybrać, czy postawić na ulotki, plakaty, odzież z Twoim logiem. Poza nimi jest jeszcze wiele ciekawych form zachęcenia potencjalnych klientów, jak i zapoznania ich z całą działalnością marki. Jedną z nich są katalogi. Są to foldery będące efektowną opcją dla firm lubiących innowacyjne rozwiązania. Dosyć często jest to pewna prezentacja firmy, w której znajdują się informacje dotyczące usług, produktów w sprzedaży i historii marki. Jest to definitywnie trafiony pomysł jeśli chcesz się zareklamować na różnych eventach, wystawach, jak i na terenie własnej siedziby. Co ważne, katalogi najczęściej tworzymy w formie książek lub broszur. Dosyć często można się z nimi spotkać w poczekalniach, przed spotkaniami. Pozwala to klientowi na zrozumienie branży i usług firmy, z którą zamierza współpracować. Ponadto, dzięki katalogom może on zapoznać się z produktami, jakie marka posiada w swojej ofercie.

Co oferujemy?

Stworzenie projektu graficznego zgodnego z identyfikacją wizualną marki

Wysokiej jakości druk

Szybka realizacja

Atrakcyjna cena

Katalogi — co w nich zamieścić?

Z racji różnych branż, katalogów nie przywiązujemy ściśle do konkretnej tematyki. Co więcej, można spokojnie bawić się tą treścią, gdyż jest na nią naprawdę sporo miejsca. Przykładowo, salon samochodowy będzie preferował przedstawienie swoim produktów, czyli samochodów, które aktualnie są na topie. Prawdopodobnie będą to pojazdy najnowsze na rynku. W przypadku kancelarii adwokackiej sytuacja jest nieco odmienna. Bowiem taka działalność nie jest w stanie przedstawić produktów, które znajdują się u nich w sprzedaży. Natomiast kancelaria z pewnością skłoni się do szerszego opisu swoich usług, jak i rezultatów swoich działań. Mogą to być na przykład sprawy, które były na tyle popularne, by można było się szczycić ich wygraną. Zdecydowane wyodrębnienie najlepszych z nich będzie świetnym pomysłem, gdyż klienci będą w stanie ujrzeć wysoki stopień wykonywanej pracy.

Jeśli katalogi będą miały pełnić swoje zadanie w restauracji, będzie to jeszcze inna forma. Restauracja bowiem, na pewno będzie preferowała opisanie historii swojej działalności, co jest świetnym pomysłem. Otóż ludzie ufają firmom, które na rynku są już długi czas, gdyż w ich oczach wiąże się to z doświadczeniem. Natomiast ono jeszcze bardziej pcha klientów, w stronę wykonywanej przez markę usługi. Ostatnim przykładem może być salon kosmetyczny. Tutaj również warto skłonić się ku wskazaniu realizacji, ale nie tylko. W przypadku usług kosmetycznych warto zapoznać klientów z opisem każdego z zabiegów świadczonych w salonie. Pozwoli to na zrozumienie odbiorców, na czym polega konkretna usługa, jakie są i jej skutki, czy też przeciwskazania do jej wykonania. Jak widać, im więcej branż, tym więcej opcji katalogów. Gwarantujemy jednak, że każdy z nich będzie unikalny i oryginalny.

Katalogi — Pytania i odpowiedzi

Ile kosztują katalogi?

Cena zależy od nakładu, wybranych uszlachetnień, materiału i wariantu druku. Cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi projektu. Ceny wahają się w przedziale 50-200 zł.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą mailową biuro@elkadesign.pl lub podczas bezpośredniego spotkania u nas w biurze.

Przy składaniu zamówienia drogą mailową otrzymają państwo formularz zamówienia drogą elektroniczną.

Czy muszę mieć swój projekt?

Nie, Nasi graficy przygotują dla was projekt wg przesłanych wytycznych. Odpowiednio przygotowany projekt to połowa sukcesu dobrej reklamy, wierzymy ze ty znasz się najlepiej na swojej branży a my znamy się na projektowaniu i wiemy co będzie dla ciebie najlepsze.

W jakim formacie dostarczyć plik do druku?

W formatach otwartych (.cdr, .eps, otwarty .pdf) Grafika wektorowa i tekst powinny być koniecznie zamienione na krzywe. Zalecana przestrzeń kolorystyczna to CMYK. Bitmapy (pliki .jpg, .tiff) powinny być w możliwie wysokiej rozdzielczości (300dpi). Spady po min 2mm z każdej strony. Gradienty i inne środki artystyczne wyeksportowane z programu Corel powinny być wcześniej zamienione na bitmapę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Ponad 10 lat na rynku

Wiemy jak przygotować projekt. Dobieramy odpowiednie materiały. Udzielamy gwarancji i montujemy.

Ponad 1000 wykonanych projektów

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Stałe grono zadowolonych klientów

Dbamy o to, aby końcowy efekt spełniał w 100% oczekiwania naszych klientów.

Własny park maszyn

Rozbudowany park maszyn pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oraz zrealizować każde zamówienie.

Jeśli chodzi o katalogi, jak i inne usługi to do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo uzgadniamy warunki cenowe oraz kwestie związane z projektem, a także techniką wykonania.
Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Adres

ul. Aroniowa 10
41-707 Ruda Śląska

Elkadesign Studio Reklamy Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny